O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla pokonania nudy. Od samego początku koncentruję się na tym, aby zapewniać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą mogli czerpać korzyści. Piszę, bowiem lubię, ale i z tej przyczyny, że chcę polepszać własny warsztat – przez co jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, a co więcej krytykę co oczywiste popratą argumentami).
Czytaj i wymieniaj się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić kilka miłych minut, czytając na niezwykle zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy posiadamy inny punkt postrzegania i różne poglądy, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad napisaniem paru słów od siebie, także jeśli będą one krytyczne – dzięki tego typu komentarzom mam możliwość się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie czytać? Polecam sprawdzić na początek parę tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on dość rozbudowany, w związku z czym wierzę, że każdy będzie mógł znaleźć tutaj coś dla siebie!