Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujące z nami instytucje oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.


dsc07867

 20.12.2017 r.- w Poddębickim Domu Kultury rozdano nagrody w Konkursie Plastycznym na Kartkę i Stroik Bożonarodzeniowy.

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej

Konkursu Plastycznego na Kartkę i Stroik Bożonarodzeniowy 2017 z dnia 11.12.2017 r.

Komisja w składzie:

Magdalena Binder,

Kamila Kaliszka ,

Karolina Gruchot -Krysiak,

po ocenie nadesłanych prac konkursowych postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach i grupach.

KATEGORIA KARTKA WIELKANOCNA

I grupa - uczniowie grup przedszkolnych przy szkołach podstawowych

I miejsce – Przemysław Modrzejewski - lat6 Szkoła Podstawowa w Porczynach

II miejsce – Natalia Abramczyk - Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej

w Niemysłowie

II miejsce – Bartek Wachela - lat 6 Szkoła Podstawowa w Porczynach

III miejsce – Aleksandra Galoch- lat 6 Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

III miejsce – Zuzanna Kaszyńska- Balin Szkoła podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Klaudia Ługowska - lat5 Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Barbara Walczak lat 6 Szkoła Podstawowa w Porczynach

Wyróżnienie -Wojciech Rosik lat 6 Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie

II grupa - uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

I miejsce – Dominika Patora kl III Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

I miejsce – Mikołaj Zdunek - Świetlica Szkolna przy Szkole Podstawowej w Poddębicach

II miejsce – Filip Szewczyk - kl Ib Świetlica Szkolna przy Szkole Podstawowej w Poddębicach

II miejsce – Kinga Firgan - kl III Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie

III miejsce – Dawid Wachela - kl II Szkoła Podstawowa w Porczynach

III miejsce – Kacper Krawczyk - kl III Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Mateusz Bienias – lat 7 Szkoła Podstawowa w Porczynach

Wyróżnienie – Marcelina Buda – lat 8 Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Anna Rusek - lat 8 Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Kacper Pajor - kl III Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Monika Jóźwiak – lat 7 Szkoła podstawowa w Porczynach

III grupa - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych

I miejsce – Julia Pawicka – kl Va Świetlica Szkolna przy Szkole Podstawowej

w Poddębicach

I miejsce – Natalia Rusek – kl V Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

I miejsce – Jakub Krawczyk – kl V Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

II miejsce – Karolina Dobrowolska – kl VI Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

II miejsce – Maciej Rojek– kl VI Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

III miejsce – Szymon Rojkowski – kl V Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

III miejsce – Ola Owczarek – kl IV e Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Izabela Trzmiel – kl IV c Świetlica Szkolna przy Szkole Podstawowej

w Poddębicach

Wyróżnienie – Klaudia Adamczyk – kl IV Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Karina Góraj – kl V Szkoła Podstawowa w Porczynach

Wyróżnienie – Żaneta Jabłońska – Świetlica Szkolna przy Szkole Podstawowej

w Poddębicach

IV grupa - uczniowie klas 7 szkół podstawowych i gimnazjum

I miejsce – Małgorzata Wielkopolan – kl II f Gimnazjum w Poddębicach

I miejsce – Agata Leśniewicz – kl II b Gimnazjum w Poddębicach

II miejsce – Patrycja Olas – kl VII e Szkoła Podstawowa w Poddębicach

II miejsce – Marta Rojkowska – kl II f Gimnazjum w Poddębicach

III miejsce – Julia Linke – kl VII Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Ines Dąbrowska– kl II f Gimnazjum w Poddębicach

KATEGORIA STROIK BOŻONARODZENIOWY

I miejsce – Kinga Firgan - kl III Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie

I miejsce – Karolina Dobrowolska – kl VI Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

II miejsce – Mateusz Jaruga kl V b- Szkoła Podstawowa w Poddębicach

II miejsce – Amelia Matusiak – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Piotr Świątczak - Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Patrycja Kwiecień – kl V c Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Wiktoria Wrzesińska - Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Antoni Burski – kl II b Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Marta Gosławska - Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Malwina Pizulska – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Wojciech Pawełczyk - Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Wojciech Rosik – Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie

Wyróżnienie – Norbert Kuświk – kl II c Gimnazjum w Poddębicach